سلام و خسته نباشید
بنده همیشه تو جاده ها هستم و یکی از طرفداران اکبر جوجه هستم
امروز تو جاده تهران قم تو مجموعه زیتون به نمایندگی محمود رفیعی رنانی اکبر جوجه خوردم
اندازه جوجه نصف اندازه بقیه شعب بود و اعتراض کردم گفتند جوجه ما کوچیکتره و خوشمزست ولی هم کوچیک بود هم طعم نداشت .
واقعیتش من سیر نشدم و لذتی از این غذا نبردم
رب انار را تو ظرف سیاه پر کردند و واقعا رب انار نبود
کارگر سرو غذا با دست شکسته و باند پیچی شده غذا سرو کرد
خودتون نماینده بفرستین و بخوره و بررسی کنید
حتما به نتیجه من خواهید رسید

شعبه تقلبی زیتون قم

شعبه بابلسر

با سلام

کیفیت غذا، سرعت سرویس دهی و طرز برخورد پرسنل همگی عالی
با تشکر
سعید_ بابلسر
باسلام
احتراما باطلاع ميرساند اينجانب و خانواده مربوطه سالهاي متمادي است كه به شعبات شما مراجعه مي كنيم ليكن امروز ٢٤ اسفند ١٣٩٧ ساعت ١٥ / ٣٤ دقيقه به شعبه مرزن اباد مراجعه كرديم كه متاسفانه برنج صنعتي خارجي بي كيفيت بسيار بد و نامطلوب تحويل ما ٤ نفر دادند كه با اعتراض ما فقط عذر خواهي كردند ! لذا تقاضاي رسيدگي را دارم.
پاسخ مدیر:
متاسفانه بارها و بارها از مشتریان گرامی درخواست شده تا پیش از مراجعه به شعب رستوران های اکبرجوجه حتما از اصل یا مورد تایید بودن آن از طریق سایت یا اینستاگرام رسمی اکبرجوجه اطلاع حاصل کنند. در سایت ما هیچ نامی از شعبه مرزن آباد برده نشده و شما به یک شعبه تقلبی مراجعه کرده اید. البته برای حذف تابلوهای تقلبی اقدامات حقوقی صورت گرفته که متاسفانه به دلیل مراحل اداری این روند به کندی صورت می گیرد.
حسینی_ شعبه تقلبی مرزن آباد

گزارش اکبرجوجه غیرقانونی

با سلام ما امرو تو شهر محمودآباد یه رستورانی به نام اکبرجوجه غذا خوردیم که زده بود شعبه اصلی اکبرجوجه ولی تو سایت شما جزو برند شما نبود و کیفیت غذاش اصلا خوب نیست میخواستم اون رو گزارش بدم.

آدرس:محمودآباد. خیابان آزادی.
لطفا جلو گیری کنید برای اعتبار خودتون بهتره.
پاسخ مدیر:
در اسرع وقت پیگیری می شود. تشکر از اطلاع رسانی شما
میلاد_ محمودآباد
 با سلام بنده حدود ۲۵سال هست با برند اکبرجوجه آشنا هستم،شعب تقلبی زیادی رو رفتم تا تفاوت رو کاملا حس کنم به نحوی که وقتی سفارش رو تحویل میگیرم متوجه میشم که وضعیتش به چه شکله خاطرات شیرین خوبی دارم،اما متاسفانه در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۹۷ به شعبه اصلی اکبر جوجه رفتم،مهمان زیادی داشتم و ماشالله اونجا هم شلوغ بود،و سرویس دهی افتضاح… به جای جوجه ی مرغ با برنج دم نکشیده و چیزی مثل رنگ غذا روی برنج غذا رو تحویل دادند،علیرغم میلم و اینکه میدونستم چه افتضاحی جلوم گذاشته مشغول خوردن شدیم که دیدم اصلا نپخته به دونفر از مسئولین اونجا هم اعتراضم رو درگوشی گفتم که نکنه ذهنیت مردم نسبت به برند اکبرجوجه بد بشه،اما ترتیب اثری داده نشد خلاصه هم پول دادیم و هم گرسنه و خاطره تلخ در شبی که میتونست خوب باشه برامون رقم زد،تصاویرش به صورت مستند موجود هست نگران گرسنگیم نیستم،نگران زحمتی هستم که این برای این برند کشیده شده و به جرات میشه گفت سالم ترین غذای جاده و شهر است،که نباید با بی کفایتی بعضی از بین بره امیدوارم رسیدگی بشه باتشکر

 پاسخ مدیر:
دوست گرامی باسلام
لطفا دقیقا بفرماییدکه به کدام شعبه مراجعه کردید، با آدرس دقیق. چون متاسفانه شعب تقلبی زیادی در فاصله ای نزدیک با شعب اصلی مشغول فعالیت هستند. در صورت اصلی بودن شعبه اعتراض شما دراسرع وقت پیگیری خواهد شد.
علیرضا

نام:صابر

سلام خسته نباشید،شهرستان بروجن شعبه ی اکبر جوجه کلبادی از بنده برنج خریداری کرده و حالا پول بنده را نمیدهد،با اینکه چند بار از استان گلستان تا شهرستان بروجن بنده را کشاندن هر بار سر کار گذاشتند و گقتند که صاحب هتل پول نمیدهد.لطف کنید بگید من چکار کنمو کجا شکایت کنم؟

پاسخ مدیر:
دوست گرامی با سلام
اکبرجوجه هیچ شعبه ای در شهر بروجن ندارد. بارها در سایت اعلام شده که تنها صحت شعب اعلام شده در فهرست شعب سایت مورد تایید می باشد. بهتر بود پیش از معامله با این شعبه از اصلی بودن آن اطمینان حاصل می کردید.
صابر- شعبه تقلبی بروجن

سعید محمدی
موضوع: شکایت از شعبه سمنان
شعبه سمنان بسیار افتضاح میباشد اصلا غذایی که میدن ربطی به اکبر جوجه نداره خواهشمندم رسیدگی کنید نبود این شعبه بهتر از بودنش دراین شهر سر راه میباشد . با تشکر

 

پاسخ مدیر

دوست گرامی بارها در سایت اعلام شده که شعب مورد تایید تنها همین شعبه هایی هستند که نامشان در فهرست سایت وجود دارد، می باشند. لطفا پیش از ورود به رستوران از اصلی بودن آن اطمینان حاصل کنید. نام شعبه سمنان در فهرست شعب اکبرجوجه موجود نیست…

سعید محمدی-شکایت از شعبه سمنان

محمد ملکی

با سلام ضمن تشکر از خدمات رستوران اکبر جوجه و افزایش شعبات در سراسر ایران سوال در مورد شعبه های تهران داشتم که اخیرا سمت تهرانپارس تبلیغات افتتاح شعبه کبرجوجه میشود میخواستم بپرسم این جزء شعبه اصلی شما میباشد یا نه چون در سایت وجود ندارد با تشکر

پاسخ مدیر

باسلام

خیر تنها شعب ذکر شده در سایت مورد تایید ما می باشند و در صورت اضافه شدن یک شعبه جدید و یا حذف یک شعبه به دلیل عدم کارآیی، در اسرع وقت از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد گردید.

محمد ملکی

سلام
من لم یشکر المخلوق ، لم یشکر الخالق
من به همراه خانواده در ایام نوروز یک ناهار در رستوران شما بودیم . ابتدا لازم است از کیفیت غذا تشکر کنم البته به نظرم قبلا بهتر بودولی به هر حال هنگام حرکت سوییچ ماشین داخل صندوق عقب ماند و در ها قفل شد ، جناب آقای کمالی ( فکر کنم مدیر سالن ) بسیار کمک کردند و با کمال ادب از گرفتن دستمزد هم امتناع کردند که بدینوسیله لازم دانستم از ایشان و مدیریت رستوران تشکر کنم.
با احترام
مرتضی مصدق

پاسخ مدیر:

با سلام

رضایت خاطر شما مشتریان گرامی باعث افتخار و دلگرمی مدیران و کارکنان مجموعه رستوران های اکبرجوجه می باشد.

سپاس

آقای مصدق

نام:رامین

سلام نمایندگی شما در مسیر طرقبه با مشتری بد تا میکند ونرخها را رعایت نمیکند پول غذا را جدا وپول سرویس شامل نوشابه ماست وسالاد را جدا اخذ میکند لطفا پیگیری کنید . نبش امام رضا۳۷ جاده طرقبه مشهد

 پاسخ مدیر:
با سلام
این شعبه متاسفانه از شعب اصلی ما نیست و نام آن در فهرست شعب سایت ذکر نشده است.لطفا پیش از مراجعه به رستوران های با نام اکبرجوجه از اصل بودن آنها مطمئن شوید تا دچار این مشکلات نگردید.
با سپاس
رامین_ طرقبه